lsdp-baneris-2a

„SkyCop“ krepšininkai Šakiuose vargo neturėjo

 kvitrina.com

Spalio 9 d. Prienų „SkyCop“ komanda Šakiuose žaidė Karaliaus Mindaugo taurės I etapo pirmąsias rungtynes su „Vyčio“ krepšininkais. Primename, jog būtent „Vyčio“ komanda pretendavo pakeisti prieniškius LKL čempionate. Pirmasis susitikimas parodė, jog Virginijaus Šeškaus auklėtiniai rimtai pažiūrėjo į šią dvikovą ir nuo pirmųjų mačo minučių pradėjo įrodinėti savo panašumą. Tris kėlinius jie sistemingai didino persvarą ir trečiajame kėlinyje turėjo net 36 taškų pranašumą (29:65). Deja, ketvirtajame kėlinyje „SkyCop“ žaidėjai šiek tiek prarado koncentraciją ir leido Šakių komandai sumažinti atsilikimą iki 24 taškų (54:78).

Virginijus Šeškus leido pasireikšti 11 žaidėjų, tarp jų ir naujokui Ignui Lukošiui, kuris per 14 min. pelnė 7 taškus (4 dėjimais), atkovojo 3 kamuolius ir 2 kartus suklydo. Ant suolo liko sėdėti tik M. Morganas.

Prienų „SkyCop“ vyr. treneris Virginijus Šeškus po rungtynių pagyrė žaidėjus už susikaupimą, nors buvo žaidžiama su žemesnės lygos komanda. Pasak stratego, po pasiekto 36 taškų skirtumo buvo sunku susikaupti, bet nemažas skirtumas suteikia teigiamų emocijų. V. Šeškus paaiškino, kodėl neišleido į aikštę M. Morgano. Vyr. trenerio teigimu, jis panoro išbandyti naujoką Igną Lukošių ir liko patenkintas jaunuolio pasirodymu. Svarbiausia, anot stratego, jo noras žaisti.

Prienų komandai 18 taškų pelnė Darjušas Lavrinovičius, 11 – Martynas Gecevičius. Iš tiesų, taškais pasižymėjo visi aikštelėje pabuvoję žaidėjai.

KMT „Vytis“ – „SkyCop“ 54:78 (10:20, 12:21, 12:25, 20:14)

IMGP0033

Rungtynių eiga

Rungtynės Šakiuose prasidėjo užtikrintu „SkyCop“ komandos spurtu (0:6). Į aikštelės šeimininkų dvitaškį (2:6), Prienų krepšininkai atsakė dar vienu spurtu (8:0) ir įgijo 12 taškų persvarą (2:14). Vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų persvarą (10:20). Didžiausią taškų sumą į komandos krepšelį įdėjo Darjušas Lavrinovičius (11).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje prabilo tolimoji „SkyCop“ artilerija. Martynas Gecevičius ir Darjušas Lavrinovičius įsūdė 3 tritaškius ir Prienų komandos pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (18:33). Antroje kėlinio pusėje situacija nesikeitė. Prieniškiai toliau svaidėsi tolimais metimais ir po dviejų kėlinių sukaupė 19 taškų (22:41) pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Prienų krepšininkai tęsė savo spurtą ir kėliniui įpusėjus sukrovė 32 taškų pranašumą (24:56). Likus iki kėlinio pabaigos apie 1,5 min. „SkyCop“ naujokas Ignas Lukošius dėjimu į varžovų krepšį padidino savo komandos persvarą iki 36 taškų (29:65). Tiesa, kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 32 taškų (34:66).

Ketvirtajame kėlinyje Prienų komandos apsukos sumažėjo. Krepšininkai pradėjo daugiau klysti, metimai buvo netaiklūs, o „Vyčio“ žaidėjai pradėjo pataikyti iš tritaškio zonos ir „SkyCop“ persvara pradėjo tirpti. Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. ištirpo iki 20 taškų (54:74). Visgi, po keturių Arno Labucko iš eilės pelnytų taškų „dangaus policininkai“ veža į Prienus 24 (54:78) taškų pliusinį krepšelį.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti