„SkyCop“ dramatiškoje kovoje turėjo pripažinti „Ryto“ pranašumą

IMGP1902

Kovo 23 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Vilniaus „Ryto“ komanda.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai gražioje ir dramatiškoje kovoje visgi turėjo pripažinti „Ryto“ pranašumą (68:75).

Susirinkę į areną žiūrovai pamatė aukšto lygio ir bekompromisinės kovos rungtynes, kuriose Prienų krepšininkai 3,5 kėlinio neprarado vilties, jog gali įveikti galingą varžovą. „SkyCop“ vyrai pirmavo 3 kėlinius. Po pirmojo kėlinio Prienų komanda turėjo 2 taškų pranašumą (19:17), po dviejų – 6 (40:34). Antrojo kėlinio eigoje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo 10 taškų persvarą (40:30).

Trečiojo kėlinio pradžioje vilniečiai spurtavo ir panaikino aikštelės šeimininkų pranašumą (40:40). Visgi, prieniškiai sugebėjo atsakyti savo spurtu ir likus iki kėlinio pabaigos apie minutei turėjo 5 taškų persvarą (54:49). Po trijų kėlinių komandas skyrė 2 taškai (54:52).

Deja, ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ryto“ komanda išsiveržė į priekį (59:62). Bet prieniškiai atsakė spurtu 4:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (63:62). Deja, per likusį laiką vilniečiai pataikė 3 tolimus metimus, o „SkyCop“ auksinė rankelė Martynas Gecevičius (0/6 tritaškiai) šaudė pro šalį. Situaciją šiek tiek gelbėjo Malcolmas Grantas, kuris iš viso pelnė 19 taškų (3/4 tritaškiai).

Labai liūdnas pralaimėjimas, nes šiandien komanda buvo verta pergalės (68:75). Be M. Granto, komandai taškus rinko Darjušas Lavrinovičius (11), Mindaugas Lukauskis (10), Vytenis Lipkevičius (10). Taškus pelnė visi aikštelėje buvę krepšininkai.