„SkyCop“ davė „Rytui“ tikrą mūšį, bet prastai sužaistos paskutinės dvi rungtynių minutės užbraukė visas pastangas laimėti

Lapkričio 10 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai savo aikštelėje žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Vilniaus „Rytu“. Iki pat mačo pabaigos nebuvo aišku, kas laimės (69:72). Deja, paskutinės dvi minutės „SkyCop“ komandai virto tikra katastrofa ir rungtynės buvo pralaimėtos 10 taškų skirtumu (71:81). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda buvo persvėrusi rezultatą savo naudai (61:58), bet išvystyti iniciatyvos nesugebėjo.

„SkyCop“ komandoje 18 taškų pelnė Martynas Gecevičius, bet pataikė tik 4 tritaškius iš 12. Pro šalį iš toli varžovų krepšį bombardavo Mindaugas Lukauskis (0:5) ir Maikas Bruesewitzas (0/5). Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje 12 taškų. Prienų komandai taškus pelnė visi į aikštelę išbėgę žaidėjai.

LKL „SkyCop“ – „Rytas“ 71:81 (19:22, 15:18, 16:16, 21:25)

Rungtynių pradžia iškart parodė, jog aikštelės šeimininkai nesiruošia leisti „Rytui“ vadovauti aikštelėje. Pirmoje pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (10:10). Antroje kėlinio pusėje svečiai išnaudojo „SkyCop“ klaidas ir likus iki kėlinio pabaigos apie minutei įgijo 8 taškų persvarą (14:22). Tiesa, po Mindaugo Lukauskio ir Kšištofo Lavrinovičiaus taiklių metimų Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (19:22).

Deja, antrojo kėlinio pradžia aikštelės šeimininkams buvo sudėtinga. „Ryto“ krepšininkai galingai spurtavo ir įgijo net 11 taškų persvarą (20:31). Bet tada prabilo pirmajame kėlinyje pro šalį tritaškius mėtęs Martynas Gecevičius. Po dviejų jo tolimų bombų skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (26:33). Tironas Nash’as pelnė du taškus ir komandas jau skyrė 5 taškai (28:33). Kėlinio pabaigoje  Maikas Bruesewitzas vilniečių persvarą sumažino iki 4 taškų (32:36), o likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. komandas skyrė tik 3 taškai (34:37). Per likusį laiką taškus sugebėjo pelnyti tik „Rytas“, kuris po dviejų kėlinių pirmavo 6 taškų skirtumu (34:40).

Trečiojo kėlinio pradžioje vėl iššovė „Rytas“ ir įgijo 9 taškų pranašumą (36:45). Intrigą sugrąžino Martynas Gecevičius, pataikęs du tritaškius iš eilės (45:59). Dar po minutės Arnas Labuckas iš vilniečių persvaros paliko tik vieną tašką (48:49). Deja, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Rytas“ ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 6 taškų persvarą (50:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „SkyCop“ krepšininkai spurtavo ir įgijo 3 taškų persvarą (61:58). Deja, perimti iniciatyvos aikštelės šeimininkams nepavyko. Vilniečiai spurtavo 9:0 (61:67). Prienų komanda po dviejų sėkmingų atakų grįžo į žaidimą (66:67). Bet antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai per daug klydo ir „Rytas“ išnaudojo savo šansą, iškovodamas pergalę 10 taškų skirtumu (71:81).