•  

     

     

     

     

„SkyCop“ bėdos tęsiasi. Panevėžyje sugebėta tinkamai sužaisti tik pirmas 8 rungtynių minutes

IMGP21831

kvitrina.com

Prienų „SkyCop“ krepšininkai neišbrenda iš bėdų. Po Maiko Bruesewitzo išvykimo jo vietos užimti niekam nepavyksta. Prienų komanda sunkiai suranda kelius link varžovų krepšio, o savo baudos aikštelėje nesugeba jų stabdyti. Ypač katastrofiškas vaizdas su pataikymu iš tritaškio zonos. Būtent tai ir nulėmė „SkyCop“ pralaimėjimą Panevėžyje (74:92).

Prienų komandos strategas po rungtynių stebėjosi, jog komanda po kelių gerų atkarpų praranda iniciatyvą ir žaidimas visiškai išsiderina. Atskirų žaidėjų pastangų nepakanka pergalei pasiekti, jei ne visi jie dega noru laimėti.

Tiesa, pirmajame kėlinyje dėl sėkmingų Žygimanto Janavičiaus ir Vytenio Lipkevičiaus veiksmų puolime „SkyCop“ net pirmavo (18:13), bet toliau situacija tik prastėjo. Po pirmojo kėlinio „SkyCop“ turėjo 3 taškų deficitą (19:22), po dviejų – 12 (34:46), po trijų – 18 (57:75). Tokiu pat skirtumu pasibaigė ir rungtynės (74:92).

Labai trūko Mindaugo Lukauskio ir Gintaro Leonavičiaus indėlio – abu žaidėjai nepelnė taškų.

Komandą traukė Žygimantas Janavičius (19 pelnytų taškų, 27 naudingumo balai). Martynas Gecevičius pataikė tik du tritaškius iš šešių, bet iš viso pelnė 15 taškų. Vytenio Lipkevičiaus sąskaitoje 12, Malcolmo Granto – 11, Arno Labucko – 10 taškų. Darjušas Lavrinovičius pelnė tik 7 taškus, bet atkovojo 10 kamuolių.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti