Skelbtą konkursą į bendrovės „Prienų vandenys“ vadovo pareigas laimėjo Rimantas Ignatavičius

Gelbėkit vaikus

cropped-Prienu_vandenys_logotipas-4

kvitrina.com

Liepos 2 d. vykusį konkursą į bendrovės „Prienų vandenys“ vadovo pareigas laimėjo prieniškis, Paprienės bendruomenės narys, Rimantas Ignatavičius.

Į „Prienų vandenų“ direktoriaus postą pretendavo du kandidatai – Rimantas Ignatavičius ir Paulius Minajevas. Atrankos būdas – testas žodžiu. 

Atrankos komisija (J.Zailskienė, V.Draugelytė, T.Žvirblys)  po testų pranešė, jog konkursą laimėjo Rimantas Ignatavičius. Kitas pretendentas, Paulius Minajevas, į naujienų portalo kvitrina.com klausimą apie dalyvavimą konkurse atsakė manantis, jog turėdamas pakankamą kompetenciją energetikos srityje ir 12 m. vadovavimo patirtį įvairiose pareigose galėtų tinkamai pasitarnauti rajono žmonėms. 

vanduo-537b6e2b21287

Pasak P. Minajevo, jis nesiruošia skųsti konkurso rezultatų ir linki išrinktam pretendentui sėkmingai susidoroti su iškeltais tikslais. 

Iš prieinamos viešosios informacijos pavyko sužinoti, jog R. Ignatavičius dirbo bendrovėje „Žalvaris“ ir vadovavo Kauno regiono padaliniui. Į prašymą pasikalbėti  R. Ignatavičius parašė: „Sveiki, konkursas įvyko, tačiau dabar kurį laiką dar vyks procedūriniai veiksmai, todėl, kai tik baigsis visi formalumai ir pradėsiu darbuotis, mielai susisiekime ir aptarsime Jums rūpimus klausimus“. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti