Siponių miške varžėsi kariškiai ir mokiniai

Povilas Reibutis

Rugsėjo 26 d. Siponių miške orientavimosi sporto klubas „Šilas” vykdė Lietuvos kariuomenės sporto klubo organizuojamas varžybas. Kartu vyko ir „Šilo” taurė.  LKSK taurės varžybose dalyvavo 12 komandų. Užtikrintai varžybas laimėjo KASP antroji rinktinė, kurios sudėtyje bėgo ir OSK „Šilas” lyderis Vytautas Beliūnas. Vytautas asmeninėse varžybose parodė trečiąjį rezultatą ir padėjo komandai iškovoti pergalę ir bendroje komandinėje įskaitoje.

Sporto mokyklų varžybose K-M18 grupėje triumfavo SM „Gaja” pirmoji komanda: Deimantė Motiejūnaitė, Akvilė Bartkevičiūtė, Ugnė Gineikaitė, Vilma Statauskaitė.  Merginos yra OSK „Šilas” narės.

Šiliečių atstovai Rokas Lipnickas, Kęstutis Nenartavičius, Tomas Nenartavičius kartu su Jonu Kuke buvo pirmi K-V18 grupėje.

Prienų KKSC komanda (Pijus Deltuva, Mantas Jakučionis, Justas Valčiukas, Tomas Utmanas) užėmė 6 vietą. Grupėje varžėsi 12 komandų.

Šeštąją vietą iškovojo ir Prienų KKSC merginos (Aurelija Valčiukaitė, Rūta Maceinaitė, Paulina Jakučionytė, Rūta Zablackaitė).

Asmeninėse varžybose Indrė Maciulevičiūtė užėmė 4 vietą, Arnas Deltuva buvo penktas. Šiliečiai iškovojo ir dvi prizines vietas. Rimvydas Arlauskas iškovojo trečiąją vietą V35 grupėje, o bronzos apdovanojimus – Nerimantas Bieliauskas (V40).

Penktas buvo ir Zenonas Radzvivovas (V50).