•  

     

     

     

     

Siponių dvare vyko tradicinis LSDP Birštono skyriaus sąskrydis

icnuou7808

Rugpjūčio 26 d. Siponių dvare vyko tradicinis LSDP Birštono skyriaus sąskrydis. Renginio pradžioje gausiai susirinkusius bičiulius, šeimas su vaikais, jaunimą sveikino skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė, LR Seimo narys Andrius Palionis, atsakingasis LSDP sekretorius Gintautas Paluckas, LSDP Kauno apskrities koordinatorius Antanas Jodauga. Skyriaus pirmininkei paskelbus sąskrydžio atidarymą, iškilmingai buvo pakelta LSDP Birštono skyriaus vėliava, skambėjo partijos himnas, buvo pagerbti jubiliejines sukaktis šventę bičiuliai bei rugpjūčio mėnesį gimusieji. Šiemet sąskrydis buvo skirtas sveikatingumo metams, tad dalyviai renginio metu vaišinosi tik gaiviaisiais gėrimais.
Skyriaus pirmininkė N. Dirginčienė dėkojo A. Palioniui už šiltą priėmimą Siponių dvare, o Seimo narys kvietė ir kitais metais sugrįžti. Sąskrydžio išvakarėse toje pačioje vietoje, Siponių dvare, vyko ir A. Palionio bei Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Birštono skyriaus organizuotas renginys – Baltijos kelio 24-ųjų metinių minėjimo iškyla. Tikimasi, kad ir šis renginys taps tradiciniu.

New Image

LSDP Birštono skyriaus sąskrydžio pradžioje grupės parodė originalius, linksmus ir šmaikščius prisistatymus. Taip pat skyriaus komandos varžėsi estafetės, šliuožimo slidėmis, originalaus tinklinio su vandens pilnais balionais tinklinio varžybose, sukėlusiose daug linksmų emocijų. Sportinėse varžybose šiemet nugalėjo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Birštono skyriaus komanda.
Sąskrydžio metu LSDP Birštono skyriaus nariai dalyvavo ir Protų mūšyje, kuriame per trumpą laiką turėjo atsakyti į klausimus, susijusius su LSDP istorija, LSDP Birštono skyriaus gyvenimu, spėlioti muzikos kūrinius. Vėliau visos komandos dalyvavo aukcione, kuriame už surinktus balus ir gautus žetonus galėjo „išpirkti“ bei laimėti šmaikščius prizus.
Kaip ir kiekvienais metais, į tradicinį sąskrydį susirinkę bičiuliai pramogavo – bendravo, klausėsi partijos narių atliekamų muzikos kūrinių, dalyvavo žaidimuose, įdomiose diskusijose.

LSDP Birštono skyriaus informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti