Šilalėje paaiškėjo LMMKL nugalėtojas ir prizininkai

Gegužės 3-4 dienomis Šilalėje keturios geriausios Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos, kurioje žaidžia 40 ekipų iš įvairių šalies kampelių, komandos aiškinosi, kuri iš jų yra stipriausia. Į finalinį ketvertą prasimušė Traksėdžio „Lūšys-Viriga“, Užpalių „Užpaliai“, Kužių „Kužiai“ ir Stakliškių „Stakliškės“.

Penktadienį įvyko pusfinalio kovos. Pirmosios į kovą stojo „Lūšies-Virigos“ ir „Stakliškių“ komandos. Įtikinamai 10 taškų skirtumu (90:80) rungtynes laimėjo Traksėdžio krepšininkai.

Žymiai kovingiau vyko kova antrame pusfinalyje, kuriame susitiko „Užpalių“ ir „Kužių“ komandos. Iki pat rungtynių pabaigos buvo sunku atspėti, kuri komanda laimės. Vis tik sėkmė nusišypsojo „Užpalio“ krepšininkams (92:89).

Šeštadienį pirmiausiai jėgas išbandė „Stakliškių“ ir „Kužių“ komandos. Šiose rungtynėse jų baigtis jau buvo aiški po dviejų kėlinių, nes „Stakliškių“ pranašumas siekė 19 taškų. Rungtynes stakliškiečiai laimėjo rezultatu 75:50 ir iškovojo čempionato bronzinius apdovanojimus.

IMGP9618

Tarp mažo ir pagrindinio finalų kas taikliausias aiškinosi septyni tritaškių metikai iš keturių komandų. Į finalą pateko „Lūšies-Virigos“ ir „Stakliškių“ komandų krepšininkai Mindaugas Čepauskas ir Marius Petrauskas. Finale sėkmingiau pasirodė M. Petrauskas, surinkęs 23 taškus.

IMGP9727

Finalo dvikova tarp „Lūšies-Virigos“ ir „Užpalių“ komandų buvo ypač dramatiška. Du kėlinius pirmavusi „Užpalių“ komanda antroje rungtynių pusėje vos neišleido pergalės iš savo rankų, bet iniciatyvą perėmusi „Lūšies-Virigos“ komanda nesugebėjo išlaikyti įgyto pranašumo ir buvo priversta pripažinti „Užpalių“ komandos pranašumą (87:91).

IMGP9741

LMMKL žiedus ir aukso apdovanojimus Užpalių“ krepšininkams bei sidabro pdovanojimus Traksėdžio „Lūšies- Virigos“,

IMGP9743

ir bronzinius „Stakliškių“ komandoms teikė LMMKL prezidentas Arūnas Vaidogas ir Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas.

IMGP9625

Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju pripažintas „Užpalių“ komandos krepšininkas Tomas Markevičius.