•  

     

     

     

Šią savaitę – greičio kontrolės akcija

Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva rugpjūčio 20-26 dienomis daugelyje Europos šalių vykdoma transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolė.

Šią prevencinę saugaus eismo priemonę vykdo ir Alytaus apskrities kelių policijos pareigūnai. Transporto priemonių važiavimo greitis fiksuojamas ir mobiliais, ir stacionariais greičio matavimo prietaisais. Atkreiptinas dėmesys, kad policija naudoja tik tokius greičio matavimo prietaisus, kurie turi galimybę atmintyje kaupti atliktų matavimų duomenis. Akcijos metu bus vykdoma ir kitų eismo dalyvių daromų Kelių eismo taisyklių pažeidimų kontrolė ir jų prevencija.

Primename, kad rugpjūčio 24 – 26 dienomis, kaip ir kiekvieną vasaros savaitgalį, pareigūnai organizuos reidus, kurių metu tikrins transporto priemonių vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Šia prevencine priemone policija siekia neleisti eisme dalyvauti neblaiviems ar apsvaigusiems vairuotojams, keliantiems grėsmę eismo saugumui.

Alytaus apskrities VPK informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti