SFL pirmenybėse „Ąžuolo“ lygiosios ir „Birštono SC“ pergalė

Rugsėjo 24 d. buvo sužaistas eilinis SFL pirmenybių turas. Naujienų portalas kvitrina.com jau rašė, jog „Jiezno“ futbolininkai turėjo pripažinti „Merkinės“ komandos pranašumą. Kitos mūsų krašto komandos sužaidė sėkmingiau. Prienų „Ąžuolo“ komanda sužaidė lygiomis su Druskininkų „Arnika“ (2:2), o „Birštono SC“ futbolininkai sutriuškino „Miroslavo“ vienuolikę (6:2).
Apie rungtynes
„Birštono SC“ futbolininkams rungtynės prasidėjo nelabai sėkmingai, nes pirmame kėlinyje jie turėjo vytis varžovus. Tiesa, po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (2:2). Birštono komandoje pasižymėjo Dainius Ališauskas ir mantas Navikauskas.
Antrame kėlinyje birštoniškiai galutinai perėmė iniciatyvą ir įmušė dar keturis įvarčius, neleisdami varžovams pelnyti ne vieno (6:2).
Kėlinio pradžioje trečią įvartį įmušė Artūras Zamblauskas (3:2), vėliau  du kartus pasižymėjo  Žilvinas Bajoras ir dar vieną  kartą Dainius Ališauskas (6:2).