Šešių kėlinių drama baigėsi nesėkme

IMGP2559kvtrina.com

Lapkričio 9 d. Prienų KKSC krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio rungtynes su Vilkaviškio „Perlu“. Deja, bet dėl nugaros skausmų Prienų komandai negalėjo padėti Gediminas Maceina. Pogrupio lyderių dvikova, kaip ir pridera, buvo atkakli ir nenuspėjama.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi aikštelės šeimininkams (19:14), bet antrajame iniciatyva perėjo į varžovų rankas (35:36). Po trijų kėlinių vėl priekyje buvo Pauliaus Ivanausko auklėtiniai (52:47). Bet ketvirtasis kėlinys nepavyko ir svečiai išlygino rezultatą (63:63). Dvikova perėjo į pratęsimus. Pirmajame išaiškinti nugalėtojo nepavyko (72:72). Antrajame pratęsime sėkmė nusisuko nuo Prienų komandos ir pergalę šventė „Perlo“ krepšininkai (79:89).

Prienų KKSC gretose net 27 taškus pelnė Ernestas Mankauskas, 16 (13 atkovotų kamuolių) pridėjo Šarūnas Stiklakis, po 12 – Ramūnas Gerbutavičius ir Vytautas Vaikšnis (9).