Septyniolikmečiai po dramatiškos kovos įveikė Egipto krepšininkus

Liepos 6 d. Lietuvos U-17 rinktinė Pasaulio krepšinio čempionate po dramatiškos kovos įveikė Egipto krepšininkus (73:72) ir kovoje dėl devintos vietos susitiks su Prancūzijos komanda.
Rungtynės su Egipto krepšininkais buvo labai permainingos. Kaip jau tapo įprasta, lietuviai pralaimėjo pirmą kėlinį (14:18). Po dviejų kėlinių turėjo tų pačių keturių  taškų deficitą (33:37).
Ir tik trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai (45:40). Ketvirto kėlinio pabaigoje Egipto krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 1 taško, bet šį kartą fortūna buvo lietuvių pusėje.
Prieniškis Edvinas Šeškus per 33 min. pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius, 4 – perėmė, atliko 3 blokus.