• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

Septintame pratime – Jorio Vainiaus pirmoji vieta

IMGP2446

Rugpjūčio 9 d. buvo septintoji Pasaulio jaunimo sklandymo čempionato diena, kurios metu sklandytojai įveikė 305,19 km standartinėje ir 266,61 km klubinėje klasėse. Tiesa didžioji dalis sklandytojų dėl sunkių oro sąlygų aerodrome nefinišavo, o buvo priversti leistis aikštelėse (laisvuose žemės plotuose). Aikštelėse sklandytuvai priverstinai leidžiasi, kai sklandytojai neberanda kylančių oro srovių, kitaip vadinamų termikais.

Septintąją čempionato dieną standartinėje klasėje pirmąją vietą užėmė du pilotai, surinkę vienodą taškų skaičių: lietuvis Joris Vainius ir čekas Davidas Machas, antroje vietoje liko vokietis Bjornas Gintzelis, trečioje – lenkas Tomaszas Hornikas. Klubinėje klasėje pirmas buvo austras Paulas Altrichteris, antras – prancūzas Thibaultas Alasnieris, trečias – lenkas Wojciechas Wojtaczka.

Lietuviai bendroje įskaitoje rikiuojasi taip: standartinėje klasėje Ignas Bitinaitis užima 2-ąją, Joris Vainius 3-iąją, o Ringaudas Kikalas 27-ąją vietas. Klubinėje klasėje Martynas Liutkevičius yra 14-as, Laurynas Šupinys 15-as, o Jokūbas Motūza 30-as. Lietuva iš 18 pasaulio valstybių bendroje rezultatų lentelėje rikiuojasi 5-a.

Bendroji rezultatų lentelė atrodo taip: pirmoje klubinės klasės vietoje yra austras Paulas Altrichteris, antroje ir trečioje vokiečiai Julianas Klemmas bei Stefanas Langeris, o standartinėje klasėje pirmauja olandas Sjoerdas van Empelenas, 2-ąją ir 3-iąją pozicijas užima lietuviai Ignas Bitinaitis ir Joris Vainius.

Organizatorių pranešimas spaudai

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti