• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

  LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Senjorų išvykoje dalyvavę  Prienų rajono, Prienų miesto ir Birštono gyventojai privalo izoliuotis

IMGP3749

kvitrina.com

Naujienų portalas kvitrina.com jau rašė, jog dviem Prienų rajono savivaldybės gyventojoms diagnozuota Covid-19 infekcija. Jos abi dalyvavo savaitgalio išvykoje. Iš viso į kelionę vyko 21 žmogus: Prienų rajono – 9, Kauno rajono – 11 ir Birštono – 1  savivaldybių gyventojai. Visi jie žinomi ir jiems nurodyta 14 d. izoliuotis. Izoliavosi ir dar du Prienų rajono gyventojai, kurie nedalyvavo išvykoje, bet turėjo kontaktą su Covid-19 infekuotu asmeniu. 

Pasak Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Algio Marcinkevičiaus, į Savivaldybės administraciją niekas nesikreipė, kad neturi sąlygų izoliuotis.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. Eimantas

  As niekap nesuprantu musu valdzios ,sieniunai, merai ir t,t’ kam jie reikalingi ir ka jie daro? Jeigu isejo straipsnis ir yla islindo is maiso, tai gal jie gali situacija paaiskinti ar ne? Ar nafik jie reikalingi

  Atsakyti
 2. Eimantas

  Bent kokiam rajone buvo uzsikrete? Ka jus atsiprasant ,suda,malat pastoviai. Juk zmones tai samoningi ir ,gaudo’ info. Ar visam rajonui reikia izoliuotis? O gal musu isrinktas meras vaicekauskas galetu adekvaciau pasakyti

  Atsakyti
 3. saulius

  Tai jus pavardes paviesinkit,tai zinosim ar bendravom.ar tikrintis,dabar suda malat tolko jokio.kas ten zino,gal ir jonas ar petras bendravo .jus viesinkit tuos zmones,cia ne del,kad tyciotis ar panasiai,bet del visu saugumo.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti