Seniūnijų žaidynėse dominavo Prienų atstovai

Gegužės 19 d. į Prienus suvažiavę seniūnijų atstovai sprendė, kas atstovaus finaliniame seniūnijų žaidynių etape Jonavos rajone. Futbolo, krepšinio 3×3, tinklinio, smiginio, šaškių, šachmatų ir virvės traukimo rungtyse varžėsi 169 dalyviai. Kitose dalyvavo tik Prienų miesto seniūnijos atstovai. Gausios delegacijos atvyko iš Veiverių, N. Ūtos ir Jiezno.

Varžybos vyko Prienų sporto arenoje bei šalia jos, Revuonos stadione ir tinklinio aikštelėje šalia tvenkinio Stadiono mikrorajone.

Krepšinio turnyre varžėsi dviejų amžiaus grupių dalyviai. 20-40 m. amžiaus grupėje dėl nugalėtojų vardo kovėsi keturios komandos, o laimėjo Prienų miesto seniūnijos komanda (Adomas Kubilius, Tomas Simanavičius, Tomas Kavaliauskas ir Paulius Kamarauskas). Antroji vieta atiteko Veiverių, trečioji – Stakliškių seniūnijų komandoms.

Veteranų grupėje susikovė Prienų miesto ir Stakliškių seniūnijų komandos. Stipresni buvo prieniškiai (Audrius Šeškus, Vytautas Stravinskas, Rytis Gaučys, Vydmantas Petraška).

Futbolo turnyre dalyvavo net 7 komandos. Finale Jiezno futbolininkai tik po baudinių serijos nugalėjo Prienų komandą. Trečioje vietoje liko Balbieriškio seniūnijos atstovai.

Stalo teniso turnyre taip pat kovojo 7 seniūnijų atstovai. Gan įtemptoje kovoje Prienų stalo tenisininkai Linas Žilevičius, Renatas Preikša ir Raimonda Sakalauskienė įveikė Balbieriškio atstovus ir tapo nugalėtojais. Trečiąją vietą iškovojo Ašmintos stalo tenisininkai.

Nemažas būrys (5 komandos) susirinko ir šaškių turnyre, kuriame triumfavo Prienų komanda (Algirdas Kubilius, Juozas Kasputis ir Dainora Kuliešienė). Antrąją vietą iškovojo N. Ūtos, trečiąją – Išlaužo seniūnijų komandos.

Šachmatų turnyre dėl nugalėtojų vardo kovojo tik dvi komandos: iš Prienų ir Veiverių. Laimėjo Prienų šachmatininkai Kazimieras Senavaitis, Klemensas Banionis ir Vilma Glaveckienė.

Virvės traukimo varžybose stipresni buvo Veiverių seniūnijos atstovai, nugalėję antrąją vietą užėmusius prieniškius ir trečiąją – N. Ūtos seniūnijos vyrukus.

Smiginio turnyre taikliausiai strėlytes mėtė Prienų miesto seniūnijos atstovai Algis Barkauskas, Linas Leckas ir Albina Mincuvienė. Antroji vieta atiteko Veiverių seniūnijos strėlyčių mėtytojams. Trečiąją vietą užėmė Išlaužo seniūnijos atstovai.

Tinklinio 3×3 varžybose vyrų grupėje laimėjo Prienų seniūnijos trejetas Liudas Smolskas, Karolis Abramavičius ir Vytenis Kučinskas. Jiezno tinklininkai liko antri. Moterų grupėje taip pat nugalėjo Prienų komanda (Rima Smolskytė, Karolina Misevičiūtė, Airina Zacharevičiūtė ir Dovilė Goštautaitė). Antrąją vietą iškovojo Jiezno seniūnijos tinklininkės, N. Ūtos atstovės užėmė trečiąją vietą.

Jėgas išbandė ir seniūnai. Pirmąją vietą trikovėje iškovojo Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius, antras liko Vaclovas Ramanauskas (Veiverių sen.), trečiąją vietą iškovojo Prienų seniūnaitis Stasys Bendinskas.

Bendroje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Prienų miesto seniūnija (200 taškų), antrąją vietą užėmė Jiezno seniūnija (107), trečioji atiteko Veiverių seniūnijos komandai (95). Varžybose nedalyvavo tik Šilavoto ir Pakuonio seniūnijų atstovai.