Seniūnijų krepšinio finalą dramatiškoje kovoje laimėjo N. Ūtos krepšininkai

IMGP2175Kovo 9 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ seniūnijų krepšinio pirmenybių finalą po dramatiškos kovos laimėjo N. Ūtos krepšininkai, kurie ketvirtojo  kėlinio viduryje sugebėjo perimti iniciatyvą iš visą laiką ją turėjusios Stakliškių komandos.

Paskutines 3 minutes pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, bet N. Ūtos krepšininkai, ypatingai Mantvydo Gečionio pastangomis, išlaikė trapų pranašumą ir iškovojo čempionų vardus (77:72).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Stakliškių komanda, kuri jau po pirmojo kėlinio įgijo 6 taškų persvarą (17:11). Antrajame kėlinyje N. Ūtos komandai pavyko sumažinti atsilikimą vienu tašku (41:46). Jau trečiajame kėlinyje tapo aišku, jog šiose rungtynėse dar ne viskas aišku, nes kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik vienas taškas (51:50). Tiesa, po trijų kėlinių Stakliškių komanda vis dar turėjo 4 taškų persvarą (54:50).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje užvirė pragaras. Nė viena komanda nesiruošė būti stebėtoja ir buvo kovojama dėl kiekvieno kamuolio, aikštelės metro. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (63:63), likus iki rungtynių pabaigos 3 min. vienu tašku pirmavo stakliškiečiai (68:67), bet po akimirkos priekyje jau buvo N. Ūtos komanda (68:69). Dar po vienos atakos N. Ūta pirmavo trimis taškais (68:71). Visi Stakliškių komandos bandymai persverti rezultatą savo naudai nedavė naudos ir N. Ūtos komanda iškovojo pergalę rezultatu 77:72 (17:11, 24:25, 13:14, 18:27).