• Mero baneris

Seniūnas Algis Bartusevičius: „Nuo gaisro nukentėjusi daugiavaikė šeima neliks be pagalbos“

gaisras 2

kvitrina.com

Lapkričio 20 d. 20 val. 26 min. Prienų PGT budėtojas sulaukė skambučio, jog Jiezne, S. Dariaus ir S. Girėno g. 37, atvira liepsna dega namas. Po 7 minučių į nelaimės vietą atskubėjo pirmoji iš keturių gaisravietėje dirbusių autocisternų. Buvo organizuota 120 m vandens padavimo linija ir po valandos gaisras buvo lokalizuotas. Paskutinis ugniagesių automobilis gaisravietę paliko pusę penkių ryto.

Gyvenanti šiame name daugiavaikė šeima spėjo pasitraukti iš degančio namo. Pagal ugniagesių pateiktą informaciją, gaisras pridarė daug žalos ir namas šiuo metu gyvenimui nėra tinkamas. Be pastogės liko penkių vaikų šeima. Du vaikučiai lanko vaikų darželį, trys – mokyklą. Vyriausiajam jaunuoliui 17 m., jauniausiajam berniukui – 2-eji.

Pasak seniūnijos socialinės darbuotojos Eugenijos Sargevičienės, nukentėjusi šeima labai tvarkinga ir gali būti pavyzdys kitoms daugiavaikėms šeimoms. Todėl smagu, kad jiezniškiai atsiliepė į pagalbos prašymą.

Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius patikino, jog nuo gaisro nukentėjusi šeima neliks be paramos, nes padeda ne tik seniūnijos darbuotojai, bet ir Jiezno gyventojai. Be jokios abejonės, anot seniūno, šeima gaus paramą ir iš Savivaldybės administracijos.

Jau yra numatytos kelios vietos, kur laikinai, kol atstatys savo namą, galės pagyventi septynių narių šeima. O šiuo metu juos priėmė giminaičiai.

Portalo žiniomis, daug žmonių siūlo šeimai savo pagalbą. Parama šeimai tikrai reikalinga, todėl, jei galite kuo nors padėti, paskambinkite tel. 8 672 46496. Turėtų atsiliepti nukentėjusios šeimos mama.

Taip pat skaitykite