•  

     

     

     

Seniūnaičių rinkimai pratęsti

Stakliškių seniūnijoje įvykusių seniūnaičių rinkimų metu sekančiai kadencijai išrinkti trys nauji seniūnaičiai, keturiems patikėta tęsti veiklą ir toliau, o Stakliškių II-ojoje seniūnaitijoje laukiama antrojo turo, nes du pasiūlytieji kandidatai Alma Jurkonienė ir Ramūnas Škirka surinko vienodą skaičių balsų. Šioje seniūnaitijoje, pasak seniūno pavaduotojos Nijolės Ivanovienės, vyko gana karšta kova dėl pareigos atstovauti stakliškiečius, joje susigrūmė du didelį autoritetą visuomenėje turintys gyventojai. Galutinis rinkimų rezultatas turėtų paaiškėti vasario 27-ąją per antrąjį rinkimų turą.

Antrą kadenciją krašto žmonių interesams atstovaus Milda Balčiuvienė (Pieštuvėnų seniūnaitija), Dalia Vertinskienė (Vyšniūnų seniūnaitija), Živilė Višniauskienė (Želkūnų seniūnaitija) ir Dalytė Baguševičienė (Stakliškių I-oji seniūnaitija). Šie puikiai savo pareigas atliekantys visuomenininkai savo patirtimi dalinsis su naujokais: Živile Mykolaitiene (Medžionių seniūnaitija), Danute Adamoniene (Užuguosčio seniūnaitija) ir Birute Aukštakiene (Pikelionių seniūnaitija).

Seniūnas Gintautas Kaminskas ir jo pavaduotoja Nijolė Ivanovienė nuoširdžiai padėkojo pirmąją kadenciją atsakingai dirbusiems seniūnaičiams, kurie stengėsi padėti išspręsti gyventojų problemas, įsijungė į kultūrinį krašto gyvenimą, dalyvaudami įvairiuose renginiuose ir šventėse, įvairiapusiškai remdami jų organizavimą. Per šiuos dvejus metus, kaip sakė seniūnas G. Kaminskas, seniūnaičių vaidmuo tapo labai svarbus tiek krašto žmonėms, tiek seniūnijos administracijai, todėl tikimasi, kad toks prasmingas bendradarbiavimas tęsis ir toliau.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti