•  

     

     

     

Sėkmingas balbieriškiečių startas tarptautiniame turnyre

Vasario 7 d. Kauno sporto halėje vyko tarptautinis badmintono turnyras „Kauno žiema“. Jame dalyvavo 114 žaidėjų iš Klaipėdos, Kauno, Tauragės, Vilniaus, Kretingos, Šakių, Mažeikių, Balbieriškio. Įvairiose amžiaus grupėse žaidė ir 14 užsieniečių iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Žaidžiama buvo dviejose meistriškumo – suaugusiųjų ir suaugusiųjų B grupėse. Balbieriškio badmintono klubui „Svajonė“ atstovavo 5 žaidėjai – esami ir buvę Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai, Prienų sporto centro auklėtiniai – Aistė Kurapkaitė, Gerda Trakymaitė, Mantas Šatrauskas ir Matas Kavaliauskas. Jie žaidė abiejose meistriškumo grupėse.

Žaidžiant moterų vienetą geriausiai sekėsi Gerdai Trakymaitei ir Aistei Kurapkaitei. Gerda, tik kartą pralaimėjusi varžybų nugalėtojai Zane Brence iš Latvijos, šiame prestižiniame turnyre iškovojo trečiąją, Aistė – ketvirtąją vietas. Žaisdamos moterų dvejete Gerda ir Aistė iškovojo ketvirtąją vietą.

Didelio pagyrimo stipriausioje suaugusiųjų grupėje nusipelnė Mantas Šatrauskas. Pirmame susitikime pralaimėjęs tik respublikos rinktinės nariui Povilui Bartušiui, Mantas vieną po kito įveikė tris už save aukščiau reitingų lentelėje esančius varžovus iš Kretingos, Tauragės ir Kauno. Komandos vadovo R. Sidaravičiaus nuomone, šis turnyras buvo sėkmingas balbieriškiečiams – iškovota ne tik daug reitingo taškų, bet ir garsintas gimtojo miestelio bei Prienų krašto vardas respublikoje.

Ovidijus Kavaliauskas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti