•  

     

     

     

Šeimos šventė Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Pelėdžiukų“ grupėje

„Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ (Bruno Ferrero).

Gegužės 15 dieną į Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Pelėdžiukų“ grupę šventiškai nusiteikę rinkosi tėveliai su savo vaikučiais netradiciškai paminėti Tarptautinę šeimos dieną. Palankus oras leido renginį pradėti lauke.

52                44

Susirinkusias šeimas pasveikino Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Jūratė Liutkuvienė. Vaikučiai su tėveliais pasisodino po augalą, puoselėdami gamtą ir papuošdami darželio aplinką. Pasidžiaugę savo augalėliais, visi smagiai prisiminė vaikystę, sutūpę piešti spalvotomis kreidelėmis. Po dailės terapijos auklėtojos Vilija ir Danutė pakvietė visus sugrįžti į grupę pasivaišinti arbata.

39        22

40        13

Kartu apžvelgėme dalyvavimą konkursuose, darželio šventėse, renginiuose, parodose. Su ugdytiniais dalyvavome konkurse „Nuo sėklytės iki žiedelio“, ta proga vaikučiai įteikė tėveliams pačių pasėtus ir išaugintus serenčius. Šventės pabaigoje mažieji džiaugėsi siurprizu „Muilo burbulai“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti