• prienuspauda

     

     

     

     

Seimo narys Andrius Palionis pasveikino garbų jubiliejų švenčiančią Albiną Liniauskienę

_IGP3041

kvitrina.com

Gegužės 7 d. visa šalis gyvena vienu ritmu, nes šiemet ši diena skirta brangiausiam kiekvieno iš mūsų žmogui – mamai.

Šilavoto seniūnijoje gyvenanti Albina Liniauskienė, užauginusi 6 vaikus (4 dukterys ir du sūnūs), šiemet švenčianti garbų 85 metų jubiliejų, gegužės 5 d. savo namuose sulaukė netikėtų svečių – Seimo nario Andriaus Palionio ir jo padėjėjos Valės Petkevičienės. Mūsų krašte antrajai kadencijai išrinktas Seimo narys pasveikino jubiliatę su praėjusiu garbiu gimtadieniu ir artėjančia Motinos diena. Po trumpos oficialios dalies rūpestinga šeimininkė ir svečiai dar ilgai prie arbatos stalo kalbėjo apie šeimininkės gyvenimą.

Jubiliatė gimė Naujosios Ūtos kaime ir labai anksti tapo našlaite (9 metų), tad gyvenimas privertė eiti tarnauti pas ūkininkus, o ne mokytis. Mamukė, taip Albiną gražiai vadina vaikai, pasakojo, jog jos tėvai karo metu trumpai slėpė žydaitę. Šeimą p. Albina sukūrė su Kaziu Liniausku, su kuriuo kartu pragyveno 59 metus ir buvo gerai žinomi kaimo giesmininkai. Daugiau nei 30 metų Albina išdirbo kolūkio fermose.

Albina Liniauskienė  - jaunystė

Albina Liniauskienė (Zujūtė) – jaunystė

Arbatos gėrimas užsitęsė, o prisiminimai apie ilgą ir prasmingą gyvenimą vis liejosi.

Gegužės 7 d. toje pačioje svetainėje, kur vyko nuoširdus pokalbis su Seimo nariu, susirinks Albinos vaikai, anūkai ir proanūkiai. Kiek jų atvyks, nežinau, bet Albina užaugino 6 vaikus, turi 10 anūkų ir 8 proanūkius ir pokalbyje su Andriumi Palioniu prasitarė, jog yra laiminga, kad pagimdė ir užaugino tiek gerų vaikų.

Nedidukame name prie kelio vėl skambės padėkos žodžiai mamukei, bus prisimintas ir tėvas. Gyvenimas tęsiasi…

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti