Seimo nario Andriaus Palionio taurė – „Ąžuolo“ futbolininkų rankose

Kovo 30 d. Prienų KKSC mini arenoje praūžė baigiamasis atvirojo Prienų salės futbolo turnyro akordas – finalinio ketverto etapas Seimo nario Andriaus Palionio ir „Krašto Vitrinos“  taurėms laimėti.

Pirmos keturios atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių komandos stojo į kovą dėl teisės visus metus vadintis taurės laimėtojos komanda.

Pirmame pusfinalyje susitiko atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių čempionai „Sugrįžę“ futbolininkai ir ketvirtos vietos laimėtojai KKSC-95 vaikinai. Rungtynių pradžioje nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (2:2). Antroje pirmojo kėlinio pusėje čempionai pelnė du įvarčius ir po pirmojo kėlinio pirmavo 4:2.
Antrame kėlinyje KKSC jaunimas palūžo ir „Sugrįžę“ futbolininkai įgijo 5 įvarčių pranašumą (7:2). Ir tik rungtynių pabaigoje KKSC-95 komanda sugebėjo sumažinti skirtumą iki 3 įvarčių (7:4).

Antrame pusfinalyje susitiko „Ąžuolo“ ir „Balbieriškio“ komandos. Į balbieriškiečių įmuštą įvartį „Ąžuolo“ komanda atsakė trimis taikliais smūgiais (3:1).
Antrame kėlinyje veteranai padidino savo persvarą ik 4 įvarčių (5:1). Balbieriškiečiai rungtynių pabaigoje pelnė paguodos įvartį (5:2).

Po nedidelės pertraukos prasidėjo kovos mažajame ir pagrindiniame finaluose.

Mažasis finalas pradžiugino žiūrovus. „Balbieriškio“ ir KKSC-95 komandos kovėsi dėl pergalės iki pat rungtynių pabaigos. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai (4:4), nors KKSC futbolininkai vienu metu turėjo dviejų įvarčių persvarą.

Antrame kėlinyje nė vienai komandai ilgai nepavyko įgyti pranašumo (5:5, 6:6).

Ir tik rungtynių pabaigoje sugebėjusi pelnyti du pergalingus įvarčius (8:6) „Balbieriškio“ komanda iškovojo „Krašto Vitrinos“ taurę.

Finalinėje kovoje „Ąžuolo“ futbolininkai su kaupu atsirevanšavo „Sugrįžę“ komandai už pralaimėjimą pirmenybėse. Jei pirmame kėlinyje balbieriškiečiai neleido veteranams šeimininkauti aikštelėje (4:3), tai antrame „Ąžuolo“ komanda dominavo ir nepaliko varžovams jokių vilčių laimėti.

Netrukus „Ąžuolo“ veteranai įgijo 6 įvarčių persvarą (10:4), o rungtynes laimėjo rezultatu 11:5 ir iškovojo Seimo nario Andriaus Palionio įsteigtą taurę.

„Sugrįžę“ futbolininkams buvo įteikta „Krašto Vitrinos“ įsteigta taurė.

Po varžybų buvo apdovanoti ir atvirų Prienų salės futbolo pirmenybių prizininkai bei nugalėtojas, komandoms įteiktos taurės ir medaliai.

Pirmenybių organizatoriai apdovanojo kiekvienos komandos rezultatyviausius žaidėjus. Deja, ne visų komandų atstovai dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje (?).

Viešbučio „Audenis“ įsteigtas prizas „Romantiškas savaitgalis“ atiteko rezultatyviausiam pirmenybių žaidėjui Adui Golmanui.

Pirmenybių prizininkus ir finalinio ketverto dalyvius pasveikino ir apdovanojimus įteikė Seimo narys Andrius Palionis bei rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.