„SC-Olimpo“ vaikinai vėl laimėjo

Sausio 20 d. Birštono „SC-Olimpo“ krepšininkai KKL „C“ lygos rungtynėse po dramatiškos kovos įveikė „Remza&IRMCO“ komandą. Daugumai Birštono komandos žaidėjų tai buvo antrosios rungtynės per vieną dieną: ryte birštoniečiai žaidė Mažų miestelių krepšinio lygos rungtynes.

Rungtynių pradžia parodė, jog kurorto krepšininkų varžovai atvyko ne juokauti, o kovoti dėl pergalės: po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 5 taškų skirtumu (22:27).

Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (42:44), o trečiajame – nustebinti varžovus ir po trijų kėlinių turėti 7 taškų persvarą (65:58).

Ketvirtasis kėlinys buvo labai rezultatyvus (26:26), bet Birštono komanda išsaugojo 7 taškų pranašumą (91:84) ir iškovojo trečiąją pergalę Didžiosios taurės turnyre.

Osvaldas Brazdžionis ir Mindaugas Knyšius pelnė po 21 tašką, po 11 taškų – net keturi žaidėjai, o Mangirdas Knyšius dar ir atkovojo 10 kamuolių.