SC „Olimpas“ paslydo. Kovingose rungtynėse patirtas pirmasis pralaimėjimas

980ce77a9d26e6da0fc6842488de2a8b

Gruodžio 9 d. Birštono SC „Olimpas“ krepšininkai KKL „B“ čempionate susitiko su Kauno „Neveronys KKA“  komanda, kuri kaip ir birštoniečiai, iki šių rungtynių žengė be pralaimėjimų.

Mačas parodė, jog susitiko dvi viena kitos vertos komandos. Aikštelės šeimininkai po pirmojo kėlinio įgijo 4 taškų pranašumą (23:19), bet jau po antrojo Birštono komanda turėjo vieno taško persvarą (37:38). Ir trečiajame kėlinyje kurorto komandai pavyko išlaikyti trapų pranašumą (60:63). Deja, ketvirtasis kėlinys visiškai iškrito iš bendro vaizdo. „Olimpo“ krepšininkai tesugebėjo pelnyti 9 taškus ir aikštelės šeimininkai šventė pergalę (77:72).

Pasak komandos trenerio Vido Kapačinsko, ketvirtojo kėlinio pabaigoje pritrūko taiklumo ir sėkmės. „Kovojome iki pat rungtynių pabaigos, bandėme taikyti pražangų taktiką, bet patys šaudėme pro šalį“, – tikino treneris. Tai buvo pirmasis komandos pralaimėjimas.

Osvaldas Braždžionis pelnė 24 taškus, Mindaugo Knyšiaus sąskaitoje 11 taškų. Rokas Marcinkevičius į varžovų krepšį įmetė 9 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, 9 taškus pridėjo ir Kęstutis Juškevičius.