SC „Birštono“ futbolininkams įteikti AAFF čempionato sidabro apdovanojimai

_IGP5240
Ignas Mineikis

Lapkričio 15 d. Alytuje, restorane „Sky Lounge“, vyko Alytaus apskrities futbolo federacijos 2015 metų sezono uždarymo renginys. Komandas su sėkmingu pasirodymu pasveikino Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Julius Kvedaras.
Čempionato organizatoriai pagerbė ne tik čempionato prizininkus, bet ir naudingiausius kiekvienos komandos žaidėjus. Primename, jog šiais metais AAFF čempionate žaidė 7 komandos iš Alytaus, Birštono, Lazdijų, Simno, Veisiejų ir Varėnos.

_IGP5179
Mūsų krašto komanda SC „Birštonas“ čempionate užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanota medaliais ir taure.

_IGP5141
Žilvinas Bajoras gavo naudingiausio komandos žaidėjo prizą, o komandos vartininkas buvo paskelbtas geriausiu čempionato vartininku.

_IGP5061

Komandos sprendimu prizas bus įteiktas Valentinui Gasparavičiui.

Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys padėkojo komandai už gerą žaidimą ir palinkėjo ir toliau sėkmingai atstovauti kraštą įvairaus masto varžybose.
Kol Prienų rajono ir Birštono savivaldybių politikai lenktyniauja, kas organizuos geresnį renginį, sportininkai rodo gražaus bendradarbiavimo pavyzdį. SC „Birštonas“ komandoje kartu žaidžia ir birštoniškiai, ir prieniškiai. Tradicijos tęsiasi.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti