•  

     

     

     

     

Savivaldybės paruoštose patalpose saviizoliuojasi 13 rajono gyventojų

34698-1

kvitrina.com

Kovo 29 d. Sekmadienis. Oras tik ankstyvo pavasario, saulė pasislėpusi už debesų, ir žmonių, norinčių pabūti gamtoje, sumažėjo. Bet situacija šalyje vis prastėja. Koronavirusu jau susirgo 437 žmonės. Prienų rajone koronavirusas nustatytas 3 rajone savo gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims. Tiesa, vienas iš jų gyvena Kaune.

Pagal Prienų ligoninės pateiktą informaciją, šeštadienį įstaigoje mėginiai koronavirusui nustatyti nebuvo paimti. Tiesa, priėmimo skyrius darbo turėjo, nes buvo atvežti pacientai su kitomis komplikacijomis.

Jiezno PŠC direktorė Jūratė Virginija Žukauskienė informavo, jog šiuo metu centre saviizoliuojasi 13 asmenų, iš jų dvi moterys. Norinčiųjų pasirinkti saviizoliaciją savo namuose kol kas nėra. Portalui kvitrina.com pavyko sužinoti, jog visiems asmenims, kurie saviizoliuojasi Jiezno PŠC, išeinant bus imami mėginiai, nesvarbu, ar prieš patenkant į centrą jie buvo paimti.

Kiek rajono gyventojų, atvykusių iš užsienio, saviizoliuojasi mūsų krašte iš viso? Deja, tokios informacijos gauti nepavyksta. Tik galima daryti prielaidą, jog jų gali būti jau skaičiuojama dešimtimis.

Birštono savivaldybėje susirgusių koronavirusu dar nėra nustatyta. Visi grįžusieji iš užsienio saviizoliuojasi savo būstuose. Tiesa, pagal iš Birštono savivaldybės atsakingų asmenų gautą informaciją, kurorte numatyta, jog savivaldybės gyventojai gali saviizoliuotis Birštono PSPC ir „Tulpės“ sanatorijos patalpose. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti