Savivaldybės administracijos darbuotojams skirtos vienkartinės piniginės išmokos 

Gelbėkit vaikus

prienai

Jonas Kavaliauskas

kvitrina.com

Prienų rajono savivaldybės administracija, atsakydama į portalo kvitrina.com užklausą dėl išmokų Savivaldybės administracijos darbuotojams už darbą karantino metu, atsakė, jog vienkartinėms piniginėms išmokoms „už atsakingą, nenormuotą darbą karantino metu“ buvo panaudota 9100 eurų biudžeto lėšų (atskaičius mokesčius). Išmokas gavo 21 Savivaldybės administracijos darbuotojas, tarp jų po 700 eurų (atskaičius mokesčius) buvo skirta savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkei, savivaldybės administracijos direktorei  J. Zailskienei ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Algiui Marcinkevičiui, kuris kuravo asmenų pervežimo ir apgyvendinimo klausimus.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Kaimietis

    Šioj situacijoj tinka lietuviška patarlė ,,Savi marškiniai -arčiau kūno“.Tikrai šlykštus valdančiųjų poelgis išsimokėti sau priemokas, kitaip sakant , saviems.Ir tokie savanaudžiai žmonės dar ruošiasi eiti į Seimą!!! Atsiskleidė visi gražumu . Dabar tikrai žinosiu už ką nebalsuoti rinkimuose.

    Atsakyti
  2. Rasa

    Taip savivaldybės administracijos darbuotojams galima ir po 700 išmokėti, kuo kitokie socialiniai darbuotojai kurie gavo po 100 ir mažiau atskaičius mokesčius, gėdingas požiūris!

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti