Savaitgalio varžybose OSK „Šilas“ orientacininkai iškovojo šešias prizines vietas

Povilas Reibutis

Kol stipriausi Lietuvos, tame tarpe ir OSK „Šilas“ ir Prienų KKSC, orientacininkai gynė šalies garbę Baltijos šalių čempionate, kiti OSK „Šilas“ atstovai dalyvavo Alytaus ir Kauno čempionatuose.

Alytaus čempionate Andrius Valatka užėmė trečiąją vietą V35 grupėje, Nerimantas Bieliauskas V40 grupėje buvo ketvirtas.

Kauno čempionate dalyvių skaičius ir prizinių vietų derlius buvo gausesnis. M16 grupėje trečiąją vietą iškovojo Akvilė Bartkevičiūtė, V16 grupėje trečias buvo Tomas Nenartavičius. V35 grupėje Rimvydas Arlauskas iškovojo trečiąją, Andrius Valatka – ketvirtąją vietas.

V40 grupėje N. Bieliauskas užėmė antrąją vietą, Pranas Mockus V50 grupėje buvo trečias.