Savaitės kriminalinė kronika (liepos 9-15 d.)

468×60

smurtas

Smurtas

Liepos 10 d. apie 18 val. Birštone neblaivus vyras (nustatytas 2,68 promilės girtumas) smurtavo prieš podukrą.

Tą pačią dieną, apie 21 val. 30 min., Pieštuvėnų kaime (Stakliškių seniūnija) neblaivus vyras (nustatytas 1,86 promilės girtumas) įrodinėjo savo jėgos pranašumus prieš sutuoktinę ir dukrą.

Liepos 11 d. Išlaužo kaime vyras mažamečio vaiko akivaizdoje „auklėjo“ neblaivią sugyventinę (nustatytas 2,33 promilės girtumas). Atvykus pareigūnams vyro namuose nebuvo. Mažametis vaikas buvo perduotas Prienų vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų globai.

Liepos 14 d. apie 6 val. 40 min. Prienų rajone (vietovė nenurodyta) vieno namo virtuvėje kilo konfliktas, kurio metu vyras smurtavo (smogė į galvą, tampė už plaukų) prieš moterį. Po apklausos vyras nebuvo sulaikytas.

Liepos 15 d. apie 23 val. Prienuose, prie Vytauto g.33 namo esančios automobilių stovėjimo aikštelės, neblaivus vyras (nustatytas 1,86 promilės girtumas), kuris yra deklaravęs gyvenamąją vietą Didžiojoje Britanijoje, kitų asmenų akivaizdoje, dėl kol kas nežinomų priežasčių, smurtavo (mažiausiai tris kartus smogė į veidą) prieš moterį. Mušeika sulaikytas 48 val.

Liepos 15 d. apie 23 val. 40 min. Balbieriškyje, vieno namo kieme, kol kas dar nenustatyti, bet nukentėjusiam iš matymo pažįstami, neblaivūs du vyrai ir dvi moterys surengė egzekuciją (smūgiavo rankomis, kojomis, mušė metaline grandine, metaliniu strypu) 1974 metų gimimo vyrui, kuris buvo pristatytas į Prienų ligoninės Priėmimo skyrių.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti