Savaitė rajono savivaldybėje

Gelbėkit vaikus


  • Praėjusią savaitę savivaldybėje surengti keli pasitarimai dėl gruodžio 10 d. Prienuose vyksiančios Kalėdų eglutės įžiebimo šventės „Žibantys pasaulio miestai“. Renginyje laukiama ir Prienų r. savivaldybės užsienio partnerių delegacijų.
  • Lapkričio 29 d. Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas kartu su Kauno rajono ir Kazlų Rūdos savivaldybių merais pasirašė protokolą, kuriuo ketina kreiptis į LR susisiekimo ministeriją dėl kelio Kazlų Rūda–Pažėrai asfaltavimo. Per trijų savivaldybių teritoriją besidriekiantis kelias buvo pradėtas asfaltuoti jau prieš kelerius metus, tačiau apie 6,5 km taip ir liko nebaigti.
  • Lapkričio 30 d. mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, mero patarėjas Raimundas Markūnas ir administracijos direktorius Algis Marcinkevičius dalyvavo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro veiklos 20-mečio šventėje „Aš turiu svajonę“ ir jubiliejaus proga pasveikino centro darbuotojus.
  • Gruodžio 1 d. meras Vytas Bujanauskas dalyvavo LR Seimo nario Juozo Palionio 61-ųjų gimimo metinių paminėjimo ir atminimo vakare, kuris vyko Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.
  • Savivaldybės vadovai primena, kad iki gruodžio 9 d. laukia iš visuomenės pasiūlymų dėl Prienų rajono savivaldybės mokyklų tinklo 2012–2015 m. bendrojo plano projekto.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 8–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija).

Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija).

 

Prienų rajono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti