•  

     

     

     

     

SAVAITĖ PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

•    Praėjusią savaitę savivaldybės vadovai dalyvavo pasitarimuose dėl šilumos ūkio Prienų rajone. Buvo svarstomi Savivaldybei perduotos Jiezno katilinės eksploatavimo, Balbieriškio katilinės veiklos ir planuojamos naujos biokatilinės Prienuose perspektyvos klausimai.
•    Mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė dalyvavo mokymuose „Savivaldybės strateginio valdymo ir biudžeto sudarymo sistemos ir jos tobulinimo įgūdžių tobulinimas“ ir „Koncesijas reglamentuojančių teisės aktų ir jų taikymo Lietuvoje įgūdžių tobulinimas“, kurie vyko Druskininkuose.
•    Lapkričio 23 d. mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė ir administracijos direktorius Algis Marcinkevičius susitiko su UAB „Kautra“ vadovais ir aptarė keleivių ir mokinių vežiojimo klausimus.
•    Praėjusią savaitę aktyviai dirbo visi Prienų rajono savivaldybės tarybos komitetai.
•    Lapkričio 24 d. vyko Tarybos posėdis, kuriame buvo svarstomi 24 darbotvarkėje patvirtinti ir 2 papildomi klausimai. LR Vyriausybės atstovo Kauno apskrityje tarnybos vyr. specialistė M. A. Čibirauskienė, stebėjusi Tarybos posėdį, informavo, jog posėdis vyko sklandžiai, nėra užfiksuota jokių pažeidimų.
•    Lapkričio 25 d. meras Vytas Bujanauskas ir jo pavaduotoja Loreta Jakinevičienė dalyvavo konferencijoje „Nemuno kilpų regioninis parkas – Lietuvos saugomų teritorijų dalis“, kurios metu pasveikino Nemuno kilpų regioninio parko kolektyvą 15 metų veiklos proga.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 8–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija).
Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti