•  

   

   

   

SAVAITĖ PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE


 • Liepos 10 d. mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, mero patarėjas R. Markūnas, administracijos direktorius A. Marcinkevičius susitiko su rajono Vietos veiklos grupės pirmininke V. Žliobiene. Aptarta Vietos veiklos grupės projektų įgyvendinimo strategija.
 • Liepos 10 d. L. Jakinevičienė ir A. Marcinkevičius su Žemės ūkio skyriaus vedėju D. Šimukoniu aptarė projektų, įgyvendinamų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programą, planavimą ir jų įgyvendinimo galimybes.
 • Liepos 10 d. L. Jakinevičienė, A. Marcinkevičius, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas H. Vepštas lankėsi Veiverių seniūnijoje. Vizito metu vertintos galimybės įrengti ikimokyklinio ugdymo skyrių Veiveriuose, diskutuota dėl socialinių projektų įgyvendinimo šioje seniūnijoje.
 • Liepos 11 d. L. Jakinevičienė, mero patarėjas R. Markūnas, A. Marcinkevičius, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas ir šio skyriaus darbuotojai padėkojo rajono moksleivių kolektyvų vadovams už gerą pasirengimą Lietuvos moksleivių dainų šventei.
 • Liepos 11 d. L. Jakinevičienė  ir A. Marcinkevičius susitiko su „Revuonos“ vidurinės mokyklos direktore I. Balčiukyniene. Susitikimo metu aptarti mokyklos reorganizavimo ir specialiojo ugdymo skyriaus patalpų įrengimo klausimai.
 • Liepos 12 d. L. Jakinevičienė, A. Marcinkevičius, D. Šimukonis, R. Šiugždinis, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas H. Vepštas susitiko su Jiezno seniūnu A. Bartusevičiumi ir Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktore D. Vertinskiene. Aplankytas Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras, apsvarstyta galimybė jo pastatą renovuoti.
 • Liepos 13 d. L. Jakinevičienė ir A. Marcinkevičius dalyvavo Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo atidarymo šventėje, kurios metu renginio dalyvius pasveikino šio susitikimo globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.
 • Liepos 13 d. L. Jakinevičienė ir D. Šimukonis susitiko su Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos atstovais.
 • Liepos 13 d. L. Jakinevičienė, A. Marcinkevičius ir R. Šiugždinis dalyvavo Suvalkietiško etnomuzikavimo ir liaudies amatų stovyklos vaikams ir jaunimui „Suvalkijos žali sodai“ uždarymo koncerte.
 • Liepos 13 d. L. Jakinevičienė dalyvavo „Žiburio“ gimnazijos atestatų įteikimo abiturientams šventėje.
 • Liepos 15 d. R. Markūnas dalyvavo tarptautinio stalo teniso turnyro nugalėtojų apdovanojimo ir varžybų uždarymo šventėje rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija, tel. (8 319) 61 102).

Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija, tel. (8 319) 61 102).

 


 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti