• prienuspauda

     

     

     

     

„Saulutėje“ – smagus Europos judėjimo savaitės renginys

Lidija Kubilienė

Šiuolaikinis gyvenimo tempas ir žaibiškas informacinių technologijų įsibrovimas į mūsų gyvenimą verčia sustoti ir rimtai susimąstyti. O kas toliau? Viso pasaulio medikai kelia aliarmą, jog mes mažai judame, nesveikai maitinamės. Būtent dėl šios priežasties bandoma organizuoti įvairius renginius, kurie išjudintų žmones, atitrauktų nuo kompiuterių, televizorių.

Štai, rugsėjo 21-27 dienomis daugelyje Europos šalių vyko Europos judėjimo savaitė, kurios pagrindinis tikslas propaguoti sveiką gyvenseną. Neliko nuošalyje ir Prienų lopšelis – darželis „Saulutė”, kuriame darbuotojų iniciatyva buvo surengta sporto šventė vaikams bei jų tėveliams. Šventėje dalyvavo ir visi įstaigos darbuotojai.

Po aktyvios ir linksmos mankštos vaikučiai įveikė 250 m distanciją. Nugalėjo visi, o nugalėtojų dvasia spindėjo ne tik vaikučių, jų tėvelių, bet ir darbuotojų akyse.

Sporto šventė – tai savotiškas visų metų darbo apogėjus. O per metus padaroma išties daug – vykdomi projektai: „Augu sveikas ir stiprus”, „Mano šeima”, bendradarbiaujama su Prienų visuomenės sveikatos biuru, organizuojami futbolo bei sportinių šokių užsiėmimai. Pasak lopšelio – darželio „Saulutė” direktorės Vilanos Petrušienės, vaikai skatinami judėti nuolat, nes judėjimas – sveikata, o sveikas vaikas – linksmas ir laimingas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti