Saulė Valatkevičiūtė ir Ričardas Mazuronis – stalo teniso turnyro Seimo nariui Juozui Palioniui atminti laimėtojai 

IMGP8296

kvitrina.com

Gruodžio 1 d. Jiezno gimnazijoje vyko stalo teniso turnyras Seimo nariui Juozui Palioniui atminti. Pasak Jiezno seniūno Algio Bartusevičiaus, su Juozo Palionio labdaros ir paramos fondu bendradarbiavimas prasidėjo nuo prašymo padėti Jiezno gimnazijai įsigyti stalo teniso stalą. Juozo Palionio sūnus Andrius prisiminė, jog fondo sprendimą padėti nulėmė jo dukros balsas. Pasak Seimo nario, jam smagu, kad Jiezno gimnazijos ir fondo draugystė tęsiasi.

Jubiliejiniame penktajame turnyre dalyvavo 7 vyrai ir 5 moterys.

IMGP8288

Vyrų grupėje triumfavo 12 taškų (laimėti visi 6 susitikimai) surinkęs Ričardas Mazuronis.

Tašku atsiliko Deividas Kuzma (11), o trečias liko Gedvidas Barakauskas – 9 taškai (3 pergalės, 3 pralaimėjimai). Ketvirtas – Kevinas Mazuronis, taip pat surinkęs 9 taškus.

IMGP8277

Moterų grupėje net 3 žaidėjos surinko po 7 taškus (3 pergalės, 1 pralaimėjimas).

Pagal papildomus kriterijus pirmoji vieta atiteko Saulei Valatkevičiūtei, antroji – Laimutei Grigalavičienei, trečioji – Rusnei Barakauskaitei.

Turnyrą parėmė J. Palionio labdaros ir paramos fondas, o jam atstovavo Seimo narys Andrius Palionis, kuris juokaudamas pasakė, jog dalyviams atvežė ir dovanoja trečią stalo teniso stalą ir įteikė gražiai suformuotą tortą.

IMGP8309

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o nugalėtojai – ir asmeninėmis taurėmis.

Apdovanojimo ceremonijoje taip pat dalyvavo Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius ir Jiezno gimnazijos direktorė Neringa Zujienė.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti