Saugokime savo turtą!

prienukomisariatas1-364x2451

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad Prienų mieste ir rajone suaktyvėjo vagys. Gyventojai raginami kiek įmanoma labiau saugoti savo turtą, stebėti įtartinus automobilius, asmenis. Neretai patys sudarome palankias sąlygas nusikaltėliams vagystei padaryti dėl savo nerūpestingumo ir abejingumo. Daugeliu atvejų įsilaužimų ir vagysčių galima išvengti. Tad pagalvokite, ar jau ėmėtės visų būtiniausių būsto ir turimo automobilio saugumo priemonių, o jeigu ne – imkitės.

1.Nepamirškite pasirūpinti tinkamomis durimis bei sudėtingesnės konstrukcijos spyna, taip pat jas būtina užsirakinti.

2.Pasidomėkite, kokios yra durų apsaugos naujovės, kad maksimaliai apsaugotumėte savo namus.

3.Jei turite galimybę, turtą apsidrauskite draudimo bendrovėje. Įsirenkite bute ar gyvenamajame name apsauginę signalizaciją.

4. Dar viena patikima turto apsauga – kaimynas. Labai svarbu su jais palaikyti gerus santykius ir paprašyti, kad pastebėjus įtartinus asmenis šalia jūsų namų apie tai būtų pranešta. Susitarkite su patikimais kaimynais, kad kol jūsų nėra, pasaugotų namus, išimtų spaudą iš pašto dėžutės. Atminkite, kad buto ar namo saugumą užtikrina ne tik techninės priemonės, bet ir žmonių bendruomeniškumas, organizuota tarpusavio pagalba prižiūrint bendrą gyvenamąją aplinką.

5. Užrakinkite duris visais užraktais, netgi išeinant tik keletui minučių.

8. Neviešinkite internete informacijos apie brangius pirkinius ar išvykimą atostogauti. Atostogų nuotraukomis socialiniame tinkle geriau pasidalinkite grįžę iš jų.

Kreipkitės į policiją bendruoju pagalbos telefonu 112, jeigu jus apvogė ar apgavo, jei pastebėjote vykdomą nusikaltimą ar įtartinus nepažįstamus asmenis.

Būkite atidūs, saugokite savo ir kitų turtą!

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti