Sanatorijos „Versmė“ vadovo konkursą laimėjo Rasa Noreikienė

Gelbėkit vaikus
Rasa Noreikienė

Rasa Noreikienė

kvitrina.com

Gruodžio 28 d. vykusį AB sanatorijos „Versmė“ valdybos skelbtą konkursą direktoriaus vietai užimti laimėjo Rasa Noreikienė.

Rasa Noreikienė, Dalius Skindaras, Nikolajus Jeloza

Rasa Noreikienė, Dalius Skindaras, Nikolajus Jeloza

Iš viso į šias pareigas pretendavo 3 kandidatai. Po konkurso, kuris vyko apie 3 valandas, komisijos pirmininkas Valentinas Vincas Revuckas pasidžiaugė, jog visi trys kandidatai buvo stiprūs ir gavo aukštus komisijos įvertinimus. Pasak V. V. Revucko, sanatorijos vairas pateko į geras rankas ir jos laukia gana šviesi ateitis. „Pasirinkome vertą kandidatą, bet, nors laimėtojas aiškus, įvardinti jo negaliu, nes dar nebaigtos visos procedūros“, – teigė komisijos pirmininkas.

Visgi, naujienų portalo kvitina.com reporteris pakalbino konkurso nugalėtoja tapusią Rasą Noreikienę.

Konkurso laimėtoja įvardino pirmus savo žingsnius po to, kai pradės vadovauti sanatorijai. Pasak R. Noreikienės, pirmiausias ilgalaikis darbas – paruošti „Versmės“ veiklos strategiją, atsižvelgiant į po Naujųjų metų besikeičiančius reikalavimus savivaldybių valdomoms įmonėms. Strategija bus ruošiama gavus iš steigėjo Lūkesčių raštą.

Trumpalaikėje perspektyvoje išrinkta vadovė norės susipažinti su finansine situacija ir suvaldyti dėl I korpuso rekonstrukcijos darbų atsiradusias rizikas. Taip pat bus koreguojama rinkodara.

R. Noreikienė pasakė, jog įstaigos didžiausias turtas yra jo žmonės. Jinai žinanti, kad sanatorijoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, todėl visi, kas gerai dirba, gali būti ramūs dėl savo darbo vietų.

Primename, jog R. Noreikienė yra smulki AB sanatorija „Versmė“ akcininkė, o jos sutuoktinis Ramūnas Noreika dirba Birštono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoju.

 

Taip pat skaitykite

2 komentarai

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti