Rungtynių baigtį nulėmė 9 m baudinys

_IGP4005

Gegužės 27 d. Paprienės stadione buvo sužaistos pirmosios Prienų rajono savivaldybės PFL pirmenybių antrojo turo rungtynės. Susitiko 2015 m. PFL nugalėtojai Balbieriškio „Ringio“ ir FK „Birštonas“ komandos. Abi ekipos pirmajame ture sužaidė lygiosiomis.

Rungtynės prasidėjo „Ringio“ komandos uraganine ataka, bet jinai nebuvo sėkminga. Žingsnis po žingsnio FK „Birštonas“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje.

Vienos iš atakų metu tolimas Luko Zagursko smūgis buvo klastingas (prieš vartininką atšoko nuo žemės) ir tikslus (o:1). Balbieriškio komanda turėjo progų išlyginti rezultatą dar pirmajame kėlinyje, bet vieni smūgiai buvo netikslūs, nuo kitų gelbėjo vartų stovas.

Antrojo kėlinio  pradžioje Rimvydas Iškauskas padvigubino FK „Birštonas“ persvarą iki dviejų įvarčių (0:2). Ir tada „Ringio“ komanda prabudo ir pradėjo FK „Birštonas“ vartų šturmą. Spaudimas davė rezultatą.

Pirmiausiai gražų įvartį galva įmušė Donatas Žibūda (1:2). Dar po kelių atakų stiprus Gražvydo Meijerio smūgis  privertė FK „Birštonas“ vartininką antrą kartą išimti kamuolį iš vartų tinklo (2:2).

Visgi, šį kartą sėkmė lydėjo FK „Birštonas“ futbolininkus. „Ringio“ žaidėjas sužaidė savo baudos aikštelėje ranka ir Tomas Jonyka šaltakraujiškai realizavo 9 m baudinį (2:3).

FK „Birštonas“ iškovojo pirmąją pergalę ir laikinai tapo pirmenybių lyderiu.