•  

     

     

     

Rugpjūčio 1 d. Balbieriškyje – Žygimanto Janavičiaus 3×3 krepšinio turnyras 

zygis5

Karolis Urba

kvitrina.com

Balbieriškyje kasmet, liepos mėnesį, vykdavo seniūnijos šventė ir būdavo gan plati sporto programa. Šiemet dėl ekstremalios padėties paskelbimo šventė nebus organizuojama.
Bet krepšinio 3×3 turnyras vyks. 

Idėja organizuoti Balbieriškyje krepšinio 3×3 turnyrą ir ne bet kokį, o žinomo šalies krepšininko, Lietuvos rinktinės nario, alytiškio Žygimanto Janavičiaus, kuris 2012–2014 m. ir 2018–2019 m. sezonuose atstovavo krepšinio klubo „Prienai“ komandai, tenka taip pat šalyje gerai žinomai krepšininkei, balbieriškietei Ritai Žilinskaitei. 

rita

Pasak LMKL ir LSKL čempionės, LKF taurės laimėtojos R. Žilinskaitės, kuri nutarė šiemet baigti profesionalios krepšininkės karjerą, su Balbieriškiu ją sieja ypatingi santykiai. Todėl sužinojusi, kad šiemet nevyks Balbieriškio šventės sporto renginiai, tarp jų ir 3×3 krepšinio turnyras, prie kurio organizavimo jinai buvo prisidėjusi, nutarė kartu su partneriais organizuoti atskirą turnyrą. 

Norėjosi, kad turnyras būtų pavadintas gerai žinomo šalyje krepšininko vardu. 

Anot Ritos, su turnyro idėja kreipėsi į alytiškį, gerą brolio Eimanto draugą Žygimantą Janavičių, kuris iškart sutiko, kad būtų organizuotas jo vardo turnyras Balbieriškyje. 

3x3 balbieriskis

R. Žilinskaitės teigimu, turnyre galės dalyvauti vyrai, moterys, vaikai. Jinai tikisi, jog susirinks daugiau negu 10 vyrų grupės komandų. Tiesa, jos manymu, bus ir dalyvių riba. Tai 16 vienos grupės komandų. Organizatorė tikisi, kad dalyvauti turnyre panorės nemažai moterų ir vaikų komandų. 

Pasak Ritos, turnyro metu į Balbieriškį žadėjo atvykti ir Žygimantas Janavičius, jei tik jo atstovaujama komanda „Neptūnas“ neorganizuos kokios nors stovyklos. 

Reikia tikėtis, jog krepšinio bendruomenė palaikys šią idėją ir Balbieriškyje susirinks gera kompanija sportininkų, kurie norės iškovoti „Žygio“ turnyro trofėjus. 

IMGP2406

Visa informacija apie turnyrą: 

Jeigu nori aktyviai praleisti laiką, pabūti su draugais ir mėgautis krepšiniu – suburk ir registruok komandą bei rugpjūčio 1 d. dalyvauk turnyre! 

Amžiaus ir pajėgumo grupės:

- vyrų grupė (be amžiaus apribojimų, negali žaisti LKL, NKL žaidėjai);

- jaunimo grupė (14 metų ir jaunesni);

- merginų/moterų grupė (be amžiaus apribojimų, negali žaisti Moterų lygos A diviziono žaidėjos).

Startinis mokestis – 5 EUR komandai (apmokėjimas pavedimu, rekvizitai registracijos formoje)

❗️Būtina išankstinė registracija. Renginio vietoje registruojama nebus.❗️

Registracija vyks iki liepos 27 d. arba bus stabdoma susirinkus numatytam komandų skaičiui.

Registruoti komandą gali paspaudus čia  https://forms.gle/o5Y9RsVRsRRQV8ih6  


Renginio organizatoriai: Rita Žilinskaitė, Būk geresnis,  Balbieriškio Seniūnija

El. paštas:  ritzilinska@gmail.com

Susitinkame Balbieriškyje! 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti