„Rūdupis“ permainingoje kovoje pralaimėjo „Sveikatai“

Birželio 22 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai žaidė LFF II lygos Pietų zonos rungtynes su Kybartų „Sveikatos“ komanda.

„Rūdupio“ futbolininkai jau 23 min. pelnė įvartį (Ignas Prieskenis), o po to, kai varžovai įsimušė įvartį į savo vartus, jų pranašumas dar ūgtelėjo (2:0).

Deja, Prienų komandai nepavyko išsaugoti iniciatyvos, ir Kybartų futbolininkai jau pirmame kėlinyje rezultatą sušvelnino (2:1), antrojo kėlinio pradžioje išlygino (2:2), o vėliau įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:4).

Antrojo kėlinio viduryje po Dariaus Maciulevičiaus smūgio „Rūdupis“ sumažino varžovų pranašumą iki vieno įvarčio (3:4). Deja, jau tą pačią minutę „Sveikatos“ komanda atstatė dviejų įvarčių persvarą (3:5).

Vis tik Prienų komandai pavyko dar kartą sumažinti skirtumą iki vieno įvarčio (4:5, Rytis Daunys), tačiau išvengti pralaimėjimo nepavyko.