• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

„Rūdupis“ permainingoje kovoje pralaimėjo „Sveikatai“

Birželio 22 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai žaidė LFF II lygos Pietų zonos rungtynes su Kybartų „Sveikatos“ komanda.

„Rūdupio“ futbolininkai jau 23 min. pelnė įvartį (Ignas Prieskenis), o po to, kai varžovai įsimušė įvartį į savo vartus, jų pranašumas dar ūgtelėjo (2:0).

Deja, Prienų komandai nepavyko išsaugoti iniciatyvos, ir Kybartų futbolininkai jau pirmame kėlinyje rezultatą sušvelnino (2:1), antrojo kėlinio pradžioje išlygino (2:2), o vėliau įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:4).

Antrojo kėlinio viduryje po Dariaus Maciulevičiaus smūgio „Rūdupis“ sumažino varžovų pranašumą iki vieno įvarčio (3:4). Deja, jau tą pačią minutę „Sveikatos“ komanda atstatė dviejų įvarčių persvarą (3:5).

Vis tik Prienų komandai pavyko dar kartą sumažinti skirtumą iki vieno įvarčio (4:5, Rytis Daunys), tačiau išvengti pralaimėjimo nepavyko.