„Rūdupis-KKSC“ suklupo savo arenoje

Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai gan netikėtai suklupo RK„B“L čempionato rungtynėse su Vilniaus „KM-Perlas“ komanda (72:86).

Prieniškiai rungtynes pradėjo labai gerai, bet greitai išbarstė turėtą pranašumą ir leido varžovams pirmojo kėlinio pabaigoje išlyginti rezultatą (18:18). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkų žaidimas visiškai išsiderino. Vilniečiai pasinaudojo šia aplinkybe ir kėlinį laimėjo 16 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 35:51.
Po didžiosios pertraukos vyko apylygė kova ir toks žaidimo ritmas buvo parankus svečiams. Nors „Rūdupio-KKSC“ komanda trečiame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 13 taškų (55:68), ketvirtame nesugebėjo pratęsti spurto ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 72:86.
Mantvydo Gečionio pastangų pergalei neužteko, nors jis ir pelnė 24 taškus. 15  taškų pridėjo Mantas Gūžys, 13 – Arnas Snapaitis (12 atkovotų kamuolių).
Šiose rungtynėse buvo pasigesta komandinio žaidimo, pagalbos gynyboje ir net noro laimėti.