„Rūdupis-KKSC“ – RK „B“L pusfinalyje

Kovo 10 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai po dviejų pratęsimų antrą kartą įveikė „Pasvalio melioracijos“ komandą ir RK „B“ L čempionato pusfinalyje susitiks su „SCKKA Akmene“.

Rungtynių pradžia „Rūdupio-KKSC“ krepšininkams nieko gero nežadėjo. Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo 12 taškų skirtumu (25:13). Tačiau antrame prieniškiai sugebėjo pakreipti įvykius geresne linkme ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (38:36).

Tiesa, trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai pristabdė svečių spurtą ir padidino savo pranašumą iki 5 taškų (57:52). Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai panaikino atsilikimą (74:74), ir rungtynių baigtis sprendėsi pratęsimų metu.

Visgi pirmame pratęsime rungtynių nugalėtojas nebuvo išaiškintas (86:86). Antrame sėkmė lydėjo svečius, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 95:99.

Prieniškių gretose nesustabdomas buvo Mantvydas Gečionis, pelnęs 40 taškų, 20 pridėjo Karolis Mikuličius, 14 – Mantas Gūžys.