Rūdupis“, kaip reikiant patampęs „Žalgiriui“ nervus, visgi pralaimėjo

Balandžio 24 d. Prienų sporto arenoje „Rūdupio“ krepšininkai žaidė pirmąjį LKL atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijos iš dviejų rungtynių mačą su Kauno „Žalgirio“ komanda. Visas rungtynes vyko principinė kova, kurią, paskutines rungtynių minutes sėkmingiau sužaidęs , visgi laimėjo „„Žalgiris“.
Kauno krepšininkai po pirmo kėlinio pirmavo 11 taškų skirtumu (11:22). Aikštelės šeimininkai antrame kėlinyje vienu metu turėjo net 15 taškų deficitą, bet sugebėjo atsitiesti ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo tik 9 taškais (34:43).
Trečiame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (61:65). O kai ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo priartėję prie „Žalgirio“ vieno dvitaškio atstumu (70:72), atrodė, kad galima dar kartą įveikti tituluotą varžovą. Visgi, kauniečiai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir rungtynes laimėjo  rezultatu 81:74.