„Rūdupis“ dramatiškoje kovoje pralaimėjo NFA jaunimui

Birželio 1 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos rungtynėse su NFA komanda į varžovų vartus įmušė  4 įvarčius, bet rungtynes pralaimėjo (4:5).
Pirmojo kėlinio viduryje po Jauniaus Juozaičio įvarčio „Rūdupis“ pirmavo (0:1), bet paskutinę kėlinio minutę praleido pirmąjį įvartį (1:1), o per pridėtą laiką ir antrą (2:1).
Vis tik „Rūdupio“ žaidėjai antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą. Tai padarė Vidas Adomaitis (2:2) ir, atrodė, viskas atsistos į savo vietas, bet aikštelės šeimininkai dar kartą smogė ir dar skausmingiau: Prienų komanda praleido 3 įvarčius iš eilės (5:2). Bet ir tokioje beviltiškoje situacijoje komanda nepalūžo. Po dviejų Dariaus Maciulevičiaus įvarčių komandas skyrė tik vienas įvartis (5:4).
Deja, bet išlyginamojo įvarčio pelnyti nepavyko.