„Rūdupis-2“ krepšininkai iššvaistė turėtą persvarą ir patyrė 10-ąjį pralaimėjimą iš eilės

Vasario 25 d. Prienų „Rūdupio-2“ krepšininkai žaidė KKL Elito turnyro rungtynes su „Vilniaus kolegijos“ komanda. Prieniškiai tris kėlinius dominavo aikštelėje ir turėjo visas prielaidas iškovoti pirmąją pergalę Elito grupėje (67:59). Bet ketvirtajame kėlinyje „Rūdupio-2“ krepšininkai leido varžovams perimti iniciatyvą. Tiesa, iki pat rungtynių pabaigos nebuvo aišku, kas laimės (86:86). Deja, apsiginti nuo paskutinės varžovų atakos nepavyko ir buvo patirtas 10-asis pralaimėjimas (86:88).

Domantas Šeškus pelnė 27 taškus, Mantvydas Gečionis- 22, Rokas Marcinkevičius – 17 (13 atkovotų kamuolių), Kęstutis Aliukevičius – 11, Ignas Snapaitis – 8 (11 atkovotų kamuolių).