„Rūdupio-KKSC“ krepšininkai KK „A“ L pusfinalio seriją pradėjo nesėkme

Gegužės 7 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai išvykoje žaidė KK „A“ L atkrintamųjų varžybų pusfinalio serijos pirmąsias rungtynes. Jų varžove buvo Kauno „Bangos“ komanda, kuri laimėjo namų rungtynes ir pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį (1:0).

Pirmame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įgyti reikšmingesnio pranašumo ir kėlinys pasibaigė „Bangos“ naudai (14:13). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo 10 taškų pranašumą (39:29).

Po pertraukos prieniškiai sužaidė du skirtingus kėlinius: jei trečiame kėlinyje „Rūdupio-KKSC“ komanda sugebėjo panaikinti 10 taškų deficitą (50:50), tai ketvirtame buvo parblokšta ir pralaimėjo jį net 17 taškų skirtumu (32:15), o kartu ir rungtynes (82:65).

Mantvydas Gečionis pelnė 22 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, Arnas Snapaitis į varžovų krepšį įmetė 11 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 18 taškų pelnė Mantas Gūžys.