„Rūdupio-KKSC“ krepšininkai išvykoje šventė pergalę

Sausio 20 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ KKL „A“ lygos išvykoje po sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio išplėšė pergalę rungtynėse su „Sporto Manijos&Ekodoro“ krepšininkais.

Pirmąjį kėlinį vienu tašku laimėjo aikštelės šeimininkai (19:18), po dviejų taškų pirmavo Prienų komandos žaidėjai (34:35). Trečiasis kėlinys vėl buvo sėkmingesnis „Sporto Manijos&Ekodoro“ krepšininkams, ir prieš lemiamą kėlinį jie pirmavo 2 taškais (58:56). Visgi ketvirtajame kėlinyje „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai sužaidė pagirtinai ir iškovojo pergalę 11 taškų skirtumu (84:73).

Aikštelėje siautėjo net 30 taškų pelnęs Mantvydas Gečionis. Arnas Snapaitis prie pergalės prisidėjo 19 taškų bei atkovojo 15 kamuolių. 15 taškų – Šarūno Stiklakio sąskaitoje.

Prieniškiai į rungtynes vėl vyko tik šešiese.