„Rūdupio-KKSC“ jaunimas vis dar „balne“

Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai po pralaimėjimo pirmose RK„B“L pusfinalio rungtynėse Akmenėje 28 taškų skirtumu, antrose Prienuose įrodė varžovams ir patys sau, jog turi parako ir dar neaišku, kas žengs į finalą.

Prieniškiai ne tik laimėjo rungtynes, kurių neturėjo teisės pralaimėti, bet ir atsirevanšavo dar didesniu skirtumu nei buvo įveikti varžovų aikštėje (32 taškais).

Pirmasis kėlinys prasidėjo be jokios žvalgybos ir jame dominavo puolimas (28:28). Bet toks scenarijus nebuvo naudingas aikštelės šeimininkams, todėl kituose kėliniuose prieniškiai pradėjo agresyviai žaisti gynyboje ir tai pasiteisino. Po dviejų kėlinių „Rūdupio-KKSC“ komanda jau pirmavo 14 taškų (52:38).

Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai tiesiog „skraidė“, o jų gynyba buvo geležinė. Varžovai lyg sustojo ir prieniškių persvara šoktelėjo iki 32 taškų (79:47).

Ketvirtame kėlinyje žaidimas vėl išsilygino, o tai reiškė, jog „Rūdupio-KKSC“ komanda iškovojo pergalę ir tęsė kovą dėl pirmosios vietos RK„B“L čempionate (100:68).

Prieniškiai šiame mače iškovojo ir psichologinę pergalę, įrodydami varžovams, jog dar yra balne ir Akmenėje kovos dėl pergalės.

Raimondas Gerbutavičius pelnė 22 taškus, Karolis Mikuličius – 19, Arnas Snapaitis – 16 (12 atkovotų kamuolių), Mantas Gūžys – 16.