Ruduo sugrįžo nors trumpam

IMGP9854

Kai žiema jau drąsiai ir tvirtai pareiškė teises į gamtą, prisiminti neseniai spalvomis džiuginusį rudenį itin malonu. O koks jis, tas ruduo? Kokį veidą jis įgytų mūsų vaizduotėje, jei bandytume jį laikyti žmogiškąja būtybe? Pasirodo, ruduo – ne tik daugiaspalvis, bet ir daugiaveidis, nes kiekvieno mintyse jis tampa vis kitokiu.

Tai suprato vaikai, siuntę savo piešinius į tradicinį konkursą „Rudens spalvos 2014“ Stakliškių vidurinėje mokykloje, puikiai rudens veidus įžvelgė ir darbais besigėrėję žiūrovai.

Tiesa, kai kuriems teko daug sunkesnė dalia, nei tik gėrėtis. Juk vis tik – konkursas, reikia atrinkti pačius geriausius darbus, kurie labiausiai atitinka nuostatus ir kriterijus. Apie šį nelengvą darbą lapkričio 20 dieną trumpai papasakojo komisijos pirmininkas, Stakliškių KLC meno vadovas Nerijus Kisielius į apdovanojimų šventę susirinkusiems mokiniams ir mokytojams. Nors piešinių atsiunčiama daug (šiemet – apie pusketvirto šimto), deja, į Stakliškes šių mielų svečių atvyksta vis mažiau…

Konkurso dalyvius ir žiūrovus pradžiugino meninę programą parengę stakliškiečiai, nugalėtojų ir prizininkų lūkesčiai taip pat nebuvo nuvilti. Padėkos raštus ir diplomus jiems įteikė Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Zujienė, Švietimo centro metodininkė Oksana Radzvilavičienė ir mokyklos direktorė Loreta Šernienė. Mielais lapų medaliais kiekvieną apdovanojo juos sukūrusi stakliškietė Jovilė Bakšanskaitė, o akvareliniais dažais – renginio rėmėjas Arūnas Vaidogas. Beje, rėmėjų buvo ir daugiau. Kaip ir kasmet, patikusio piešinio autoriams savo prizus paruošė Stakliškių KLC direktorė Asta Keblikienė, poliklinikos vadovė Jūratė Studinskienė, šakočių kepimo įmonės savininkė Jolanta Kazlauskienė, direktorė L. Šernienė, mokyklų, paminklų gamybos įmonės, „Lietuviškojo midaus“, laikraščio „Krašto Vitrina“ atstovai ir kiti.

Už nuolatinį dėmesį konkursui ir dalyvavimą jame organizatorė mokytoja Lina Andriukevičienė ir direktorė L. Šernienė nuoširdžiai padėkojo ir mokinius paruošusiems bei atlydėjusiems mokytojams.

 

Nugalėtojų sąrašas 1

 Nugalėtojų sąrašas 2

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti