•  

     

     

     

     

„Rudenėlio taku“ – bendras mokinių, tėvų ir mokytojų kūrybos projektas

122061367_371248847357144_1801288088572463632_n

Ruduo – pats gražiausias, spalvingiausias ir dosniausias metų laikas, žadinantis vaizduotę bei įkvepiantis kurti. Tuo galite įsitikinti pažvelgę į Birštono gimnazijos pradinių klasių mokinių rudeninius darbelius, kuriuos projektui „Rudenėlio taku“ vaikučiai kūrė kartu su savo tėveliais ir mokytojais.

Tradiciniu tapęs projektas „Rudenėlio taku“ vyksta kiekvienais mokslo metais, spalį, bei įtraukia ne tik visą mokyklos bendruomenę, bet ir partnerius. Šiemet organizuoti projekto veiklas padėjo Birštono Nemuno kilpų regioninio parko vyr. specialistė Rosita Dargienė, kuri paruošė mokinukams daug įdomių, kūrybingų užduotėlių bei kiekvienoje klasėje vedė edukacinį užsiėmimą apie medžius.

Projekto metu vyko daug pažintinių-kūrybinių veiklų. Mokiniai rinko informaciją apie medžius, atliko integruotas matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo užduotėles. Žaidė atmintį lavinančius žaidimus su gamtine medžiaga, minė mįsles, kūrė pasakas ir kt. Gamino įvairius rudeninius darbelius klasei papuošti, o ant klasės durų apgyvendino po grybų šeimyną. Surengė įspūdingą darbelių iš gamtinių medžiagų parodą, kuri džiugino ne vieno akį ir širdį.

Kiek daug meilės, šilumos, kruopštumo ir sumanumo įdėta į darbelius, galite pamatyti mūsų galerijoje.

Vaida Vasiljevė

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti