„Royal Spa Residence“ plėtros žingsniai – įsiliejimas į tarptautinį tinklą ir naujas SPA kompleksas su 1000 kv.m baseinu

RSR3

kvitrina.com

Ant Nemuno kranto miško apsuptyje įsikūręs viešbutis „Royal SPA Residence“, sėkmingai įveikęs sunkius laikus, prieš keletą savaičių oficialiai tapo tarptautinio viešbučių tinklo „Orbis Hotel Group“ dalimi ir po atsinaujinimo veiklą tęs nauju pavadinimu −  „Mercure Birštonas Royal SPA Hotel“.

Rimantas Šimkevičius

Rimantas Šimkevičius

Pasak viešbučio generalinio direktoriaus Rimanto Šimkevičiaus, pagal „Mercure“ reikalavimus bus atnaujinti kambariai, restoranas, konferencijų salė ir kitos patalpos. Taip pat šalia viešbučio bus pastatytas naujas šiuolaikinis SPA korpusas su 1000 kv.m baseinu. Senas ir naujas korpusai bus sujungti terasa. Planuojama, jog nauju vardu ir su nauju korpusu viešbutis startuos 2019 metų vasarą. Naujojo korpuso statybos darbai prasidės 2018 metų vasarą.

 

Rimantas Šimkevičius taip pat pakomentavo prisijungimo prie tarptautinio viešbučio tinklo svarbą: „Prisijungimas prie „Mercure“ prekės ženklo ir „AccorHotels/Orbis Group“ buvo strateginis sprendimas dėl tolimesnės mūsų viešbučio veiklos. Tikime, kad „Le Club AccorHotels“ lojalumo programa, taip pat pasaulinė pardavimų ir rezervacijos sistema padės mums sustiprinti savo padėtį rinkoje. Mes planuojame šiek tiek pakeisti viešbučio svečių profilį ir labiau orientuotis į užsienio svečius. Taip pat norėtume, kad mūsų darbuotojai įgytų daugiau tarptautinės patirties, dalyvautų mokymų programose ir atrastų tarptautinės karjeros galimybes“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti